menu

úvod

Vítejte v Resortu Pukňov.

Na levém břehu Orlické přehrady mezi kempem Velký Vír a bývalým vládním sídlem Vystrkov naleznete v lese ukrytý Resort Pukňov. 50 metrů od vody je postaveno 12 řadových chatiček (dvou až čtyřlůžkových s vybavenou kuchyňkou, studenou vodou a WC), 5 pokojů v hlavní budově, každý s vlastní koupelnou a WC. V hlavní budově jsou také sprchy, dále osvěžovna s teplou stravou.

V resortu naleznete malé dětské hřiště s prolézačkami, kolotočem a hřiště na volejbal. Můžete si u nás zapůjčit lodičky, vybavení na stolní tenis či jiné drobné sportovní náčiní.

Resort je vhodný pro rodinnou rekreaci, rybaření, sportování, koupání a stanování. Lze též objednat pro školení, svatby, oslavy.

Ubytování u Orlické přehrady

Ubytování u Orlické přehrady je velmi specifické dle náročnosti návštěvníka. Typickým ubytováním je klasické ubytování v chatách, které zajišťuje pohodlné ubytování i relaxaci v Resortu Pukňov – Orlická přehrada. Další možností je ubytování v pokoji hlavní budovy za levnou cenu. Samozřejmostí je i možnost kempování, která výrazně sníží náklady na ubytování. Parkování vozidel je možné přímo v areálu.

Kontakt